Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu‘ Dan İlçemize Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu‘ Dan İlçemize Ziyaret

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, beraberindeki heyet ile birlikte Simav ilçe yönetimi ve Simav Sağlık Hizmetleri MYO’ya ziyaret gerçekleştirdi. 

KSBÜ- Rektör Kavuncu, Genel Sekreter Kutlu Önal ve daire başkanları ile birlikte Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Simav Belediye Başkanı Av. Adil Biçer ve Simav Sağlık Hizmetleri MYO’yu ziyaret etti.

SİMAV’DAKİ YÜKSEKOKULUMUZ BÜYÜYOR

Açılan yeni programlar ile birlikte Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen öğrencilerimizle Simav Sağlık Hizmerleri MYO’nun büyüdüğünü belirten ilçe yönetimi, KSBÜ ile gerçekleşen başarılı iş birliğinden bahsettiler. İlçe yönetimi yeni çalışmalar için tam destek mesajı vererek, Rektör Kavuncu ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

UYGULAMALI EĞİTİM BAŞARISI

Simav SHMYO ziyaretinde heyeti Müdür Dr. Öğr. Üyesi Harun Şener karşıladı. Yüksekokul öğrencileri, pandemi kurallarına dikkat edilerek devam ettirilen uygulamalı eğitim hakkındaki olumlu düşüncelerini dile getirdiler. Öğrenciler gerek okulda gerek hastanede uygulamalı eğitimlerini başarılı bir şekilde yerine getiriyorlar. Sadece ulusal değil uluslararası standartlarda sağlık çalışanı yetiştirme düşüncesini benimseyen KSBÜ, uygulamalı eğitim modeli ile bunu destekliyor.

BÜYÜK BİR SAĞLIK AİLESİ: KSBÜ

Toplu fotoğraflar ile, “Biz büyük bir sağlık ailesiyiz.” mesajı tekrarlandı.