Beyce İlköğretim Okuluna Ziyaret

Beyce İlköğretim Okuluna Ziyaret

Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrenci ve personeli “Gökyüzünde Rengim Olsun” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında Beyce Köyü İlkokulunda eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.

Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrenci ve personeli ilçeye 5 kilometre uzaklıktaki Beyce Köyü İlkokulunu ziyaret ederek kardeş öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Minik öğrencilerle yakından ilgilenen üniversite öğrencileri, aynı zamanda onlarla çeşitli oyunlar oynayarak güzel vakit geçirdi. Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Halil İsa KURU öğrencilerimiz ve personelimizle birlikte sosyal sorumluluk projesi kapsamında kardeş okul seçtikleri Beyce Köyü İlkokulunu ziyaretten memnun olduklarını söyledi. 

Öğrencilerin farkındalığını artırmak, sosyal hayattaki ve kendi aralarındaki iletişimlerini artırmak için zaman zaman böyle faaliyetler yaptıklarını belirten Kuru, "Bu faaliyetlerin, gittiğimiz okulun öğrencilerinin üzerinde olumlu tesirler bıraktığına inanıyoruz dedi.

Meslek Yüksekokulu öğrencilerimiz bu etkinlik kapsamında çocuklarla birlikte uçan balon şişirerek uçurdular. Ayrıca palyaço ile oyunlar oynarak ve yüz boyama etkinliği gerçekleştirildi.

Beyce Köyü İlkokulu Okul Müdürü Yusuf SARI ise, ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirterek, Meslek Yüksekokulu personelimize ve öğrencilerimize teşekkür etti.